Tanıtım Toplantısı Kayıt Formu - 2019

Değerli Veli Adayımız,

Tanıtım günlerimizin katılım kontenjanı sınırlıdır. Seçiminizi yalnızca bir gün için yaparak formumuzu doldurmanızı rica ederiz. . Randevu iptal veya değişikliklerinizi formu doldurduktan sonra size ulaşan onay mailinde yer alan linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Tanıtım günü güvenliğin sağlanması ve herhangi bir aksaklık olmaması adına sizinle birlikte gelecek olan diğer ziyaretçi bilgilerinin de bizimle paylaşılmış olması önem taşımaktadır. Girişte kimlik numaranızın yer aldığı kartın gösterilmesi ve x-ray kontrolünden geçilmesi istenecektir.

24 Mart Pazar günü saat 10.15 itibariyle oditoryuma katılımcı kabul edilemeyecek olup belirtilen saatten sonra gelen misafirlerimiz canlı yayın sınıfına yönlendirileceklerdir. Sunum sonrasında ilkokul turu için servis ile ulaşım sağlanabilecektir. Araçlarımız turlarını gerçekleştirdikten sonra ortaokul kampüsümüze geri dönecektir. Kendi aracı ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz ilgili kampüste tekrar güvenlik kontrolünden geçeceklerdir. Diğer tanıtım günlerinde kampüs gezileri yapılmayacaktır.

Tanıtım toplantımız velilere yönelik planlanmış olup, süre ve içerik olarak çocuklar için uygun değildir. Sizinle birlikte gelen çocuklarınız oyun salonuna alınacaktır.

Belirtilen tanıtım günleri dışında eğitim öğretimin aksamaması ve güvenlik nedenleri ile kampüslerimizin gezilmesine izin verilmemektedir. Ayrıca tanıtım günlerimiz dışında veli adaylarının özel talepleri doğrultusunda yüzyüze akademik bilgilendirme görüşmeleri yapılmamaktadır.

İşbirliğiniz için teşekkür eder, güzel günler dileriz.

Saygılarımızla,

Özel Üsküdar SEV İlköğretim Kurumları

Etkinlik Bilgisi

Katılımcı Bilgileri

Katılımcı Ekle

Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metnimize ulaşmak için burayı tıklayınız. İşbu formda yer alan kişisel verilerimin, velisi olduğum öğrencinin ilköğretim seviyesindeki öğrenimi süresince saklanmasına, işlenmesine, iletişim ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılmasına izin veriyorum.